addmin Mar/ 9/ 2018 | 0

Jeśli szukasz doskonałego mieszkania w Krakowie to imponującym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, jakie pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to kompleks pięciu imponujących kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w owym osiedlu zostały celowo zaprojektowane jako lokale mające podniesioną energooszczędność. Oprócz będą one miały osprzęt elektryczny oraz grzejniki i parapety z konglomeratu. Oprócz tego wszystkie ściany pozostaną wykończone lekkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek zostanie zaopatrzony w wspaniałą windę i wspomaganie ogrzewania CW za pomocą układu solarów. Mieszkania na parterze pozostaną wyekwipowane w imponujące rolety zewnętrzne. Bez wątpliwości cały teren osiedla pozostanie ogrodzony i zamknięty, a również objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał bajeczny plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę idealne miejsce, jakie warto zakupić, a z pewnością nikt z owego powodu się nie zawiedzie.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeżeli wręcz marzyłeś o zamieszkaniu w Krakowie – ponadto w nowym mieszkaniu to wspaniałe dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to imponująca, oddana już inwestycja, jaka jest zlokalizowana tylko 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten niezwykły obiekt jest wyposażony pomiędzy innymi w windę oraz garaż, a dodatkowo dostęp do Internetu. Na dodatek cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Do tego na terenie obiektu postawiony jest plac zabaw, a mało tego w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę kapitalne miejsce, w jakim warto zamieszkać. Jeśli tylko interesuje nas współczesne i nadzwyczajnie stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to kapitalne miejsce zarówno dla Ciebie jak również dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając w tym miejscu nic Cię nie zawiedzie. Postaw na komfort oraz wysoką wygodę i żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w którym będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeśli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w przyjaznej okolicy oraz sympatycznym sąsiedztwie to kapitalne dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w kompletnym Krakowie. Aktualnie w sprzedaży jest 4 gotowe perfekcyjne budynki mające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na obszarze osiedla pozyskany jest niezmiernie atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Zagospodarowanie terenu, nowo otwarte perfekcyjne punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali oraz części wspólnych zapewniają duży komfort życia wszelkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, jest dostęp do garażu i internetu, a na domiar tego cały teren jest ogrodzony oraz chroniony. Do tego posiadamy dostęp do świetnego placu zabaw dla dzieci. Niesłychanie dobrym składnikiem jest to, iż budynki są klimatyzowane. Następującym ogromnie interesującym fragmentem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeżeli chcesz mieszkać w tak przecudownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to olśniewające miejsce dla Ciebie oraz całej twojej rodziny, posiadające doskonałą lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie szczerze imponującym miejscem dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie rozczaruje. Projekt został tak dokonany, że zaspokoi wyczekiwania w największym stopniu wymagających ludzi.

Mydlniki to przepiękna krajobrazowo, niegłośna okolica posiadająca orzeźwiające powietrze oraz porywający mikroklimat. Odnajduje się ona blisko Parku Jurajskiego, stanowiącego współcześnie enklawę nieskażonej przyrody oraz prawdziwego piękna. Można korzystać z terenów idealnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego oraz Wesołej Polany. Sąsiedztwo przyrody nie oznacza braku dostępu do wszelkich usług, jakie oferuje stosunkowo bliskie centrum Krakowa. Poprzez środek osiedla zaprojektowana jest strefa rekreacyjna z deptakiem oraz placami zabaw dla dzieci. By odłączyć osiedle od wpływu przebiegających nieopodal torów przewidziano nasyp ziemny wraz z zielenią wysoką, oraz górkę saneczkową.

Osiedle to będzie na prawdę doskonałym rozstrzygnięciem dla nas i całej naszej rodziny. Imponująca lokalizacja, cudna okolica sprawi, że każdy będzie bardzo zadowolony z mieszkania w tym cudownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeśli pragniesz zamieszkać w Krakowie oraz dopiero co rozglądasz się za miejscem zamieszkania to perfekcyjnym rozwiązaniem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to przytulna willa w której opracowano tylko pięć komfortowych, niezmiernie funkcjonalnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa faworyzuje się nowoczesną, elegancką architekturą oraz wysokim standardem wykończenia tak elewacji jak również wnętrza. Jest to szczerze kapitalne miejsce, które w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek zaopatrzony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów ma oddzielny garaż oraz komórkę lokatorską, dostępne bez wychodzenia z budynku. Jasne oraz przestronne apartamenty posiadają duże balkony, z każdego apartamentu rozciąga się widok na Kopiec Kościuszki. Naokoło budynku zaplanowano teren zielony kreujący możliwość wypoczynku bez konieczności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki limitowany jest tylko dla użytkowników lokali i ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pomocą videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

W kilku słowach mówiąc jest to więc doskonałe miejsce dla każdego, kto chce mieszkać w tak ładnej okolicy i w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *